Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Svars, kg
Ekrāna izmērs pa diagonāli, "
Operētājsistēma
Rādītājs "operētājsistēma" nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā. Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu. Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.
Procesora kodoli
Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo vairāk operatīvās atmiņas, jo ātrāk strādās dators.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama. Šie diski ne tikai patērē mazāk elektrības, kas paildzina akumulatora darbības laiku, bet arī nedaudz samazina datora kopējo svaru.
Video kartes modelis
Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā. Ir divu veidu videokartes. Neiebūvētajām ir atsevišķa atmiņa, un tās visbiežāk ir aktuālas spēlēm un grafiskām programmām. Integrētā videokarte, kas parasti izmanto daļu no portatīvā datora pamatatmiņas, ir piemērota biroja un mācību lietojumam.
Savienojumi
USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram. Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram. USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces. USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.
Sērija Lenovo IdeaPad 3×
Rāda: 1
Kārtot pēc:
Portatīvais dators Lenovo IdeaPad 3 15ACH6, AMD Ryzen™ 7 5800H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Nvidia GeForce RTX 3050, melna
899,00 / gab.
Pieejama noliktavā
Tikai tiešsaistē
Portatīvais dators Lenovo IdeaPad 3 15ACH6, AMD Ryzen™ 7 5800H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Nvidia GeForce RTX 3050, melna
  • Ekrāna izmērs pa diagonāli: 15.6 "
  • Operētājsistēma: Windows 10
  • Operatīvā atmiņa (RAM): 16 GB
  • Cietā diska ietilpība (HDD):
  • SSD/eMMC diska ietilpība: 512 GB
Piegāde
Preces izņemšana