Darba apavi
2383 preces
Krāsa
Melna krās.
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Sarkana krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Plastmasa, Poliuretāns
- Apavi:Universāli
+ 10 varianti
Sniega zābaki vīriešu, ar stulmu, ar siltinājumu, zila krās./melna krās., 41 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:41
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA)
- Apavi:Vīriešu
Darba sandales vīriešu S1P, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda
- Apavi:Vīriešu
+ 6 varianti
Darba zābaki vīriešu Albatros S1P, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās./pelēka krās., 46 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Gumija, Kompozītmateriāls, Sintētiskās šķiedras, Tekstilmateriāls
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Darba sandales vīriešu S1P, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 46 izmērs
Lojalitātes cena
/ gab.
1 pāris / 1 gab.
Parastā cena
/ gab.
1 pāris / 1 gab.
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda
- Apavi:Vīriešu
+ 6 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:PU, Tekstilmateriāls, Tērauds
- Apavi:Vīriešu
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:PU, Tekstilmateriāls, Tērauds
- Apavi:Vīriešu
Lojalitātes cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
Parastā cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda
- Apavi:Universāli
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās., Oranža krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 42 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 45 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi vīriešu Ardon Flytex, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA), Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Aizsargapavi vīriešu Safety Jogger Flow mid, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 45 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Kompozītmateriāls, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Sniega zābaki vīriešu, ar stulmu, ar siltinājumu, zila krās./melna krās., 43 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:43
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA)
- Apavi:Vīriešu
Sniega zābaki vīriešu, ar stulmu, ar siltinājumu, zila krās./melna krās., 45 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA)
- Apavi:Vīriešu
Sniega zābaki vīriešu, ar stulmu, ar siltinājumu, zila krās./melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA)
- Apavi:Vīriešu
Aizsargapavi vīriešu Pesso, bez stulma, bez siltinājuma, zila krās./melna krās., 42 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Tekstilmateriāls
- Apavi:Vīriešu
Gumijas zābaki vīriešu Paliutis 900P Long, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 41 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:41
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Polivinilhlorīds (PVC)
- Apavi:Vīriešu
+ 8 varianti
Ziemas zābaki universāli Pesso BS659 S3 SRC, bez stulma, ar siltinājumu, melna krās., 41 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:41
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Plastmasa, Poliuretāns
- Apavi:Universāli
+ 11 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Gumija, Kompozīts, Tekstilmateriāls, Ādas imitācija
- Apavi:Universāli
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Gumija, Kompozīts, Tekstilmateriāls, Ādas imitācija
- Apavi:Universāli
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:43
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Gumija, Kompozīts, Tekstilmateriāls, Ādas imitācija
- Apavi:Universāli
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Gumija, Kompozīts, Tekstilmateriāls, Ādas imitācija
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi vīriešu Haushalt PED429, ar stulmu, bez siltinājuma, zila krās./melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
/ gab.
1 pāris / 1 gab.
Parastā cena
/ gab.
1 pāris / 1 gab.
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Etilēna vinilacetāns (EVA), Tekstilmateriāls
- Apavi:Vīriešu
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās., Zila krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, PU, Tērauds
- Apavi:Vīriešu
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:PU, Tekstilmateriāls, Tērauds
- Apavi:Vīriešu
Kurpes vīriešu/universāli, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās./oranža krās., 46 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Oranža krās.
- Materiāls:Gumija, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Lojalitātes cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
Parastā cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda
- Apavi:Universāli
+ 5 varianti
Darba zābaki vīriešu/universāli, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās./oranža krās., 45 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās., Oranža krās.
- Materiāls:Gumija, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Lojalitātes cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
Parastā cena
/ gab.
1 kompl. / 1 gab.
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda
- Apavi:Universāli
+ 5 varianti
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 46 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:43
- Krāsa:Melna krās., Oranža krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 42 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Kurpes universāli Pesso, bez stulma, ar siltinājumu, melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Plastmasa, Poliuretāns
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi universāli Helly Hansen, ar stulmu, bez siltinājuma, melna krās., 41 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:41
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Mikrošķiedras, Poliesters
- Apavi:Universāli
Aizsargapavi vīriešu Ardon Flytex, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 42 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:42
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Oranža krās.
- Materiāls:Metāls, Poliuretāns, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Aizsargapavi vīriešu/universāli Pesso S3 B469, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 44 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Poliuretāns, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Aizsargapavi vīriešu/universāli Pesso S3 B469, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 40 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:40
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Poliuretāns, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Aizsargapavi vīriešu/universāli Pesso S3 B469, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās., 47 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Apavu izmērs:47
- Krāsa:Melna krās.
- Materiāls:Dabīgā āda, Poliuretāns, Tekstilmateriāls
- Apavi:Universāli, Vīriešu
Aizsargapavi vīriešu Ardon Timon, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās./pelēka krās., 45 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters, Slīpēta govs āda, Stikla šķiedras
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Aizsargapavi vīriešu Ardon Timon, bez stulma, bez siltinājuma, melna krās./pelēka krās., 46 izmērs
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters, Slīpēta govs āda, Stikla šķiedras
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:43
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA), Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:45
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA), Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:44
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA), Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Lojalitātes cena
Parastā cena
- Kurpju tips:Darba zābaki
- Apavu izmērs:46
- Krāsa:Melna krās., Pelēka krās.
- Materiāls:Etilēna vinilacetāns (EVA), Gumija, Kevlars, Kompozīts, Poliesters
- Apavi:Vīriešu
+ 5 varianti
Darba apavi – lietošanas mērķi
Darba apavu veidi
- Ūdensizturīgi darba apavi. Ja darbs tiek veikts ārā, lietainos vai mitros apstākļos, tad ir ļoti svarīgi, lai apavi būtu ūdensizturīgi. Tie var būt gan garie gumijas zābaki, gan arī vienkāršākas kurpes, kurām ir īpašs pārklājums.
- Vasaras darba apavi. Veicot darbu vasarā apaviem ir jābūt elpojošiem, lai kājas nesvīstu. Ja darbs nav bīstams, tad var valkāt sandales, taču lielākoties apaviem ir jābūt gan drošiem, gan elpojošiem, lai veiksmīgi veiktu darba karstajās vasaras dienās.
- Ziemas darba apavi. Ziemas apaviem ir jāspēj pasargāt gan no mitruma, gan no aukstuma. Tādeļ ir ļoti svarīgi, ka ziemai tiek nopirkti apavi, kuri ir vismaz daļēji ūdensizturīgi un kuriem ir izolācija, kas pasargās kājas no aukstuma.
- Iekštelpu darba apavi. Tiem galvenokārt ir jābūt ērtiem, un jāspēj novērst slīdēšana. Ja apavi nepieciešami iekštelpu remonta veikšanai, tad tiem noteikti arī jāspēj aizsargāt lietotāja kājas no būvgružiem.
Darba apavi dažādām profesijām
Darba apavu izvēle
- Izmērs. Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizā izmēra apavus, kas nav ne par lielu, ne par mazu. Pārlieku mazi darba apavi spiedīs un berzīs ādu, bet pārlieku lieli nenodrošinās pietiekami labu satveri.
- Materiāls. Ja strādā darbu mitrās vietās, tad nepieciešami gumijas vai PVC apavi, kas nelaiž cauri mitrumu. Toties ādas darba apavi ir ļoti izturīgi, un varēs pasargāt lietotāja kājas no ievainojumiem. Ja nepieciešama papildu aizsardzība, tad pastāv apavi ar speciālu metāla plāksni uz purngala. Tekstils noderēs vasaras mēnešos, kad nepieciešams novērš kāju svīšanu.
- Zole. Tā ir ļoti svarīga, ja strādā darbu, kur nepieciešams aizsargāt kājas no būvgružiem. Zolēm ir jābūt izturīgām un tajā pat laikā jāsniedz laba satvere ar zemi.
- Gadalaiks. Kā jau tas iepriekš tika minēts, vasaras laikā nepieciešami apavi, kas ļauj kājām elpot, bet ziemā ir jānodrošina papildu izolācija, lai aizsargātu tās no aukstuma.
- Aizsargelementi. Dažiem apaviem ir speciāli elementi, kas sniedz papildu aizsardzību. Tā var būt metāla plāksne uz kurpes purngala, vai arī izolācija, kas aizsargā no aukstuma.
Kopšana
Kur pirkt?
Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)
Kas jāņem vērā, izvēloties darba apavus?
Jāņem vērā apavu izmērs, materiāls un mērķis, kādam apavi tiks izmantoti.
Kādi darba apavu veidi pastāv?
Pastāv ūdensizturīgi apavi, ziemas apavi, vasaras apavi un iekštelpu apavi.
Kādi darba apavu veidi ir piemēroti celtniekiem?
Celtniekiem ir nepieciešami izturīgi apavi, kas aizsargā viņus no savainojumiem un novērsīs slīdēšanu.
Kādi ir aizsardzības līmeņi darba apaviem?
Kopumā pastāv 8 aizsardzības līmeņi, kur katrā līmenī ir noteikts, no kā un cik labi tie ir spējīgi aizsargāt lietotāju.
Kas ir apavi ar cietu purngalu?
Apaviem ar cietu purngalu ir speciāla plāksne, kas aizsargā lietotāja kāju no smagiem vai asiem priekšmetiem, kas varētu uzkrist virsū.















































