Christmas Touch
2162 preces
Ziemassvētku vainags Christmas Touch C3215059, 340 mm, daudzkrāsaina
- Materiāls:Plastmasa, Zari, Čiekuri
- Diametrs:340 mm
- Krāsa:Daudzkrāsaina
- Ar rotājumiem:Jā
Ziemassvētku vainags Christmas Touch AD221152-S, 180 mm, daudzkrāsaina
- Materiāls:Stikls, Zari, Čiekuri
- Diametrs:180 mm
- Krāsa:Daudzkrāsaina
- Ar rotājumiem:Jā
Ziemassvētku dekors Christmas Touch B41590AR-W-4, 74 cm, balta krās.
- Augstums:74 cm
- Krāsa:Balta krās.
- Materiāls:Poliesters
Ziemassvētku dekors Christmas Touch MC03-11176A, brūna krās.
- Krāsa:Brūna krās.
- Materiāls:Tekstilmateriāls
Ziemassvētku dekors Christmas Touch MC03-11173B, brūna krās.
- Krāsa:Brūna krās.
- Materiāls:Tekstilmateriāls
Kostīms bērniem Christmas Touch M2108.43-831, balta krās./sarkana krās., 80 - 100 cm
- Materiāls:Poliesters
- Krāsa:Balta krās., Sarkana krās.
Kostīms bērniem Christmas Touch M2108.43-819, balta krās./sarkana krās., 120 - 140 cm
- Materiāls:Poliesters
- Krāsa:Balta krās., Sarkana krās.
Kostīms bērniem Christmas Touch M2108.43-817, balta krās./sarkana krās., 80 - 100 cm
- Materiāls:Poliesters
- Krāsa:Balta krās., Sarkana krās.
Kostīms bērniem Christmas Touch M2108.43-815, balta krās./sarkana krās., 100 - 120 cm
- Materiāls:Poliesters
- Krāsa:Balta krās., Sarkana krās.
Eglītes rotaļlieta Christmas Touch N1/L605403AB, daudzkrāsains, 3 gab.
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Koks
- Krāsa:Daudzkrāsaina
- Vienību skaits iepakojumā:3
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XY-BL2-10B, 1.5 m, auksti balta krās., 10 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā
- Spuldzīšu skaits:10
- Garums:1.5 m
- Apgaismojuma krāsa:Auksti balta krās.
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XYIP-31ELED-768C-CLB, 11 m, silti balta krās., 768 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:768
- Garums:11 m
- Apgaismojuma krāsa:Silti balta krās.
Eglīšu galotne Christmas Touch SYCD18-033, zelta krās., 20 cm, plastmasa
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch R21020BL-WG40, 10 m Prece ar bojātu iepakojumu.
- Produkta veids:Lampiņu virtenes
- Zīmols:Christmas Touch
- Produkta veids:Mākslīgā eglīte
- Zīmols:Christmas Touch
Mākslīgā eglīte Christmas Touch Bless ST7684, 210 cm, zaļa (bojāts iepakojums)/01
- Produkta veids:Mākslīgā eglīte
- Zīmols:Christmas Touch
Mākslīgā eglīte Christmas Touch 150 cm, zaļa krās., ar statīvu Prece ar bojātu iepakojumu.
- Produkta veids:Mākslīgā eglīte
- Zīmols:Christmas Touch
Eglītes rotājums Christmas Touch L081425, zelta krās., 16 cm, stikls
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Stikls
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Eglītes rotājums Christmas Touch L081433, zelta krās., 12 cm, stikls
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Stikls
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Eglītes rotājums Christmas Touch MC82-31141, caurspīdīga krās., 13 cm, plastmasa
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Caurspīdīga krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:4
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:4
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Stikls
- Krāsa:Balta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:4
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Stikls
- Krāsa:Sudraba krās.
- Vienību skaits iepakojumā:4
Eglītes rotājums Christmas Touch L081535, zelta krās./balta krās./sudraba krās., 15 cm, stikls
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Stikls
- Krāsa:Balta krās., Sudraba krās., Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Eglītes rotājums Christmas Touch EBG14H316, zelta krās., 12 cm, zelts
- Bumbuļu veids:Plīstošs
- Materiāls:Zelts
- Krāsa:Zelta krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Ziemassvētku vainags Christmas Touch A3-52197AW, 450 mm, zaļa krās.
- Materiāls:Plastmasa
- Diametrs:450 mm
- Krāsa:Daudzkrāsaina, Zaļa krās.
- Ar rotājumiem:Jā
Eglītes rotājums Christmas Touch D181581ABC, pelēka krās., porolons/spalvas/audums
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Audums, Porolons, Spalvas
- Krāsa:Pelēka krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Eglītes rotājums Christmas Touch D1-17ST572, zaļa krās., porolons/spalvas/audums
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Audums, Porolons, Spalvas
- Krāsa:Zaļa krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Ziemassvētku dekors Christmas Touch F90872A, 15 cm, pelēka krās.
- Augstums:15 cm
- Krāsa:Pelēka krās.
- Materiāls:Audums
Ziemassvētku dekors Christmas Touch F91906, 38 cm, pelēka krās.
- Augstums:38 cm
- Krāsa:Pelēka krās.
- Materiāls:Audums
Ziemassvētku dekors Christmas Touch A3-53470, 40 cm, zaļa krās.
- Augstums:40 cm
- Krāsa:Zaļa krās.
- Materiāls:Plastmasa
Ziemassvētku dekors Christmas Touch B40614A-4Q, 15 cm, brūna krās./balta krās.
- Augstums:15 cm
- Krāsa:Balta krās., Brūna krās.
- Materiāls:Audums, Poliamīds
Ziemassvētku dekors Christmas Touch F9-FE, 11 cm, balta krās./pelēka krās./daudzkrāsaina
- Augstums:11 cm
- Krāsa:Balta krās., Daudzkrāsaina, Pelēka krās.
- Materiāls:Audums, Porolons
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XY-5ELED-300R-CB, 8 m, silti balta krās., 300 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā
- Spuldzīšu skaits:300
- Garums:8 m
- Apgaismojuma krāsa:Silti balta krās.
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XYIP-31ELED-50-B, 9.5 m, silti balta krās., 50 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:50
- Garums:9.5 m
- Apgaismojuma krāsa:Silti balta krās.
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XYIP-31ELED-20-B, 14.5 m, silti balta krās., 20 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:20
- Garums:14.5 m
- Apgaismojuma krāsa:Silti balta krās.
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XY-80LED-M-T, 9.4 m, daudzkrāsaina, 80 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:80
- Garums:9.4 m
- Apgaismojuma krāsa:Daudzkrāsaina
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XYIP-31ELED-360-IB, 25 m, silti balta krās., 360 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:360
- Garums:25 m
- Apgaismojuma krāsa:Silti balta krās.
Spuldzīšu virtenes Christmas Touch XYIP-31ELED-360-IB, 25 m, auksti balta krās., 360 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:360
- Garums:25 m
- Apgaismojuma krāsa:Auksti balta krās.
Eglītes rotājums Christmas Touch MOEO-12, sarkana krās./zaļa krās., 15 cm, koks
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Koks
- Krāsa:Sarkana krās., Zaļa krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Prožektors Christmas Touch XYPJ-004P-C, 3 m, daudzkrāsaina, 4 LED
- Piemērots lietošanai:Iekšā, Ārā
- Spuldzīšu skaits:4
- Garums:3 m
- Apgaismojuma krāsa:Daudzkrāsaina
Eglītes rotājums Christmas Touch CJHN-2, caurspīdīga krās., 15 cm, plastmasa
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Caurspīdīga krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Rozā krās.
- Vienību skaits iepakojumā:4
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Balta krās., Sarkana krās.
- Vienību skaits iepakojumā:87
Eglītes rotājums Christmas Touch CJHN-1, caurspīdīga krās., 10 cm, plastmasa
- Bumbuļu veids:Neplīstošs
- Materiāls:Plastmasa
- Krāsa:Caurspīdīga krās.
- Vienību skaits iepakojumā:1
Ziemassvētku dekors Christmas Touch CK516-DH220462, 14 cm, daudzkrāsaina
- Augstums:45 cm
- Krāsa:Daudzkrāsaina
- Materiāls:Poliesters















































