Pāriet uz saturu
Ksenukai.lv logo
Pirkumu grozs

NS preces



Kopā
Iet uz grozu
Minerālvate Knauf insulation Ekoboard, 125 cm x 60 cm x 10 cm

Minerālvate Knauf insulation Ekoboard, 125 cm x 60 cm x 10 cm

Lojalitātes cena

19,99 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

Parastā cena

30,99 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

  • Materiāls:Stikla šķiedras
  • Garums:125 cm
  • Platums:60 cm
  • Biezums:10 cm
Virtuves jaucējkrāns Franke Lina 115.0626.055, onyx krās.

Virtuves jaucējkrāns Franke Lina 115.0626.055, onyx krās.

Lojalitātes cena

84,99 €

/ gab.

Parastā cena

135,00 €

/ gab.

  • Montāžas tips:Stiprināms uz virsmas
  • Savienotājs:3/8 collu
  • Krāsa:Melna krās.

+ 3 varianti

Virsklājs BIPOL STANDART EKP 4.5 10M2, 10 m x 1 m

Virsklājs BIPOL STANDART EKP 4.5 10M2, 10 m x 1 m

Lojalitātes cena

42,99 €

/ gab.

10 m2 / 1 gab.

4,30 € / 1 m2

Parastā cena

83,00 €

/ gab.

10 m2 / 1 gab.

8,30 € / 1 m2

  • Garums:10 m
  • Platums:1 m
  • Paredzēts slānim:Augšējam
  • Daudzums spolē:10 m²
Cepšanas panna Fiskars Functional Form 1072310, Ø 24 cm, nerūsējošais tērauds

Cepšanas panna Fiskars Functional Form 1072310, Ø 24 cm, nerūsējošais tērauds

Lojalitātes cena

19,99 €

/ gab.

Parastā cena

45,99 €

/ gab.

  • Diametrs:24 cm
  • Materiāls:Nerūsējošais tērauds
  • Virsmas pārklājums:Keramika, Nepiedegošais pārklājums
  • Piemērots plītīm:Elektriskā, Gāzes, Halogēnā, Indukcijas, Keramikas
Instrumentu komplekts Makita E-10883

Instrumentu komplekts Makita E-10883

Lojalitātes cena

120,00 €

/ pak.

1 komplekts / 1 pak.

Parastā cena

175,00 €

/ pak.

1 komplekts / 1 pak.

  • Ar uzglabāšanas futlāri:Jā
  • Vienību skaits iepakojumā:221
Elektrisks augstspiediena mazgātājs Stanley SXFPW21BP-E, 2100 W, 160 Bar

Elektrisks augstspiediena mazgātājs Stanley SXFPW21BP-E, 2100 W, 160 Bar

Lojalitātes cena

99,00 €

/ gab.

Parastā cena

145,00 €

/ gab.

  • Svars:8.8 kg
  • Jauda:2100 W
  • Maksimālais darba spiediens:160 Bar
  • Maksimālā ūdens plūsma:480 l/h
Grunts dziļumgruntis Knauf Tiefengrund, balta krās., 15 l

Grunts dziļumgruntis Knauf Tiefengrund, balta krās., 15 l

Lojalitātes cena

27,49 €

/ gab.

Parastā cena

36,99 €

/ gab.

  • Grunts tips:Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem:Iekštelpu un āra
Ripzāģis Dewalt DCS565N-XJ, 18 V

Ripzāģis Dewalt DCS565N-XJ, 18 V

Lojalitātes cena

189,00 €

/ gab.

Parastā cena

275,00 €

/ gab.

  • Svars:2.8 kg
  • Griešanas dziļums 90° leņķī:55 mm
  • Apgriezienu skaits tukšgaitā:5000
  • Akumulators iekļauts komplektā:Nē
  • Maksimālais diska diametrs:165 mm
Kaķu smiltis Höppy DA574, silikagēla, 16 l - iepakojums tiek izvēlēts nejauši

Kaķu smiltis Höppy DA574, silikagēla, 16 l - iepakojums tiek izvēlēts nejauši

Lojalitātes cena

9,19 €

/ gab.

Parastā cena

16,99 €

/ gab.

  • Tilpums:16 l
  • Materiāls:Silikons
  • Kaķu kastītes tips:Kristāliskās smiltis
  • Drīkst izbērt tualetes podā:Nē

TOP prece

Virtuves kombains Stollar SPP600, 500 W

Virtuves kombains Stollar SPP600, 500 W

Lojalitātes cena

39,99 €

Parastā cena

95,00 €
  • Gatavošanas trauks:1.2 l
  • Funkciju skaits:10
  • Jauda:500 W
Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 90 cm x 70 cm

Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 90 cm x 70 cm

Lojalitātes cena

21,99 €

/ gab.

Parastā cena

46,99 €

/ gab.

  • Garums:90 cm
  • Platums:70 cm
  • Materiāls:Poliesters
  • Gultas veids:Dziļa gulta

TOP prece

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol 10111521, 6 mm, 31 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol 10111521, 6 mm, 31 IK

Lojalitātes cena

15,21 €

/ pak.

2.93 m2 / 1 pak.

5,19 € / 1 m2

Parastā cena

25,46 €

/ pak.

2.93 m2 / 1 pak.

8,69 € / 1 m2

  • Garums:138 cm
  • Platums:193 mm
  • Biezums:6 mm
  • Pretestības klase:31
Java Mira 6700, izlīdzinošs, 25 kg

Java Mira 6700, izlīdzinošs, 25 kg

Lojalitātes cena

13,59 €

/ gab.

25 kg / 1 gab.

0,54 € / 1 kg

Parastā cena

19,44 €

/ gab.

25 kg / 1 gab.

0,78 € / 1 kg

  • Maisījuma tips:Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums:Betonēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu:25 kg
  • Darba temperatūra:10 - 20 °C
Elektrisks augstspiediena mazgātājs Kärcher K 4 Universal, 1800 W, 130 Bar

Elektrisks augstspiediena mazgātājs Kärcher K 4 Universal, 1800 W, 130 Bar

Lojalitātes cena

179,00 €

/ gab.

Parastā cena

289,00 €

/ gab.

  • Svars:6.6 kg
  • Jauda:1800 W
  • Maksimālais darba spiediens:130 Bar
  • Maksimālā ūdens plūsma:420 l/h
Flīzes, akmens Cerrad Marquina Gold 5903313315456, 119.7 cm x 59.7 cm, melna krās.

Flīzes, akmens Cerrad Marquina Gold 5903313315456, 119.7 cm x 59.7 cm, melna krās.

Lojalitātes cena

22,87 €

/ pak.

1.43 m2 / 1 pak.

15,99 € / 1 m2

Parastā cena

40,74 €

/ pak.

1.43 m2 / 1 pak.

28,49 € / 1 m2

  • Garums:119.7 cm
  • Platums:59.7 cm
  • Biezums:0.8 cm
  • Flīžu tips:Akmens
  • Flīžu mērķis:Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm
Bezazbesta šīferis Eternit Klasika, brūna krās., 125 cm x 113 cm x 0.6 cm

Bezazbesta šīferis Eternit Klasika, brūna krās., 125 cm x 113 cm x 0.6 cm

Lojalitātes cena

12,49 €

/ gab.

Parastā cena

18,99 €

/ gab.

  • Garums:125 cm
  • Platums:113 cm
  • Biezums:0.6 cm
  • Lietderīgā platība:1.15 m²
  • Viļņu skaits:8
Špaktele Knauf Super Finish, gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg

Špaktele Knauf Super Finish, gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg

Lojalitātes cena

20,99 €

/ gab.

Parastā cena

23,99 €

/ gab.

  • Apdares darbiem:Iekštelpu
  • Pārklājuma veids:Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas:Universāls
  • Krāsa:Balta krās.
  • Var slīpēt pēc:8 - 12 h
Špaktele Norgips, gatavs lietošanai, balta krās.

Špaktele Norgips, gatavs lietošanai, balta krās.

Lojalitātes cena

18,99 €

/ gab.

20 kg / 1 gab.

0,95 € / 1 kg

Parastā cena

35,99 €

/ gab.

20 kg / 1 gab.

1,80 € / 1 kg

  • Apdares darbiem:Iekštelpu
  • Pārklājuma veids:Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas:Ģipša, betona
  • Krāsa:Balta krās.
  • Var slīpēt pēc:6 - 12 h
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol Swiss Krono Massive D 2055, 10 mm, 33 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol Swiss Krono Massive D 2055, 10 mm, 33 IK

Lojalitātes cena

12,77 €

/ pak.

1.598 m2 / 1 pak.

7,99 € / 1 m2

Parastā cena

22,99 €

/ pak.

1.598 m2 / 1 pak.

14,39 € / 1 m2

  • Garums:138 cm
  • Platums:193 mm
  • Biezums:10 mm
  • Pretestības klase:33
Ķerra 1039, metāls, sudraba krās., 110 l

Ķerra 1039, metāls, sudraba krās., 110 l

Lojalitātes cena

49,99 €

/ gab.

Parastā cena

89,00 €

/ gab.

  • Tilpums:110 l
  • Maksimālā slodze:150 kg
  • Riteņu skaits:2
  • Rāmja materiāls:Metāls
  • Bļodas materiāls:Metāla
Caurule āra kanalizācijai Magnaplast, 110 mm, SN4 (N), 3 m

Caurule āra kanalizācijai Magnaplast, 110 mm, SN4 (N), 3 m

Lojalitātes cena

11,99 €

/ gab.

Parastā cena

16,99 €

/ gab.

  • Diametrs:110 mm
  • Santehniskais savienojums, diametrs:110 mm – Gluds gals, 110 mm – Uzmavas gals
  • Garums:3 m
  • Caurules gredzena stingrības klase:SN4 (N)
  • Paredzētas lietošanai:Āra kanalizācijai
Ģipškartona plāksne Knauf, 260 cm x 120 cm x 1.25 cm

Ģipškartona plāksne Knauf, 260 cm x 120 cm x 1.25 cm

Lojalitātes cena

8,79 €

/ gab.

Parastā cena

12,02 €

/ gab.

  • Garums:260 cm
  • Platums:120 cm
  • Biezums:1.25 cm
  • Loksnes pielietojums:Interjera apdarei
  • Mitrumizturība:Nē
Tualetes papīrs Grite Blossom, 3 sl, 32 gab.

Tualetes papīrs Grite Blossom, 3 sl, 32 gab.

Lojalitātes cena

7,59 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

Parastā cena

13,99 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

  • Slāņu skaits:3
  • Vienību skaits iepakojumā:32
Minerālvate Knauf insulation Ekoboard, 125 cm x 60 cm x 5 cm

Minerālvate Knauf insulation Ekoboard, 125 cm x 60 cm x 5 cm

Lojalitātes cena

19,99 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

Parastā cena

30,99 €

/ pak.

1 iepakojums / 1 pak.

  • Materiāls:Stikla šķiedras
  • Garums:125 cm
  • Platums:60 cm
  • Biezums:5 cm
Eļļa WD-40, 400 ml

Eļļa WD-40, 400 ml

Lojalitātes cena

5,29 €

/ gab.

Parastā cena

9,49 €

/ gab.

  • Tilpums:400 ml
  • Virsmu tīrīšanai:Metāla, Plastmasas
Asfalts, remonta, melna krās., 25 kg

Asfalts, remonta, melna krās., 25 kg

Lojalitātes cena

7,99 €

/ gab.

Parastā cena

14,99 €

/ gab.

  • Maisījuma tips:Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums:Asfaltēšanai
  • Produkta svars ar iepakojumu:25 kg
  • Darba temperatūra:-20 - 40 °C
Flīzes, akmens Cerrad Marquina Gold 5903313315258, 59.7 cm x 59.7 cm, melna krās.

Flīzes, akmens Cerrad Marquina Gold 5903313315258, 59.7 cm x 59.7 cm, melna krās.

Lojalitātes cena

19,98 €

/ pak.

1.43 m2 / 1 pak.

13,97 € / 1 m2

Parastā cena

38,60 €

/ pak.

1.43 m2 / 1 pak.

26,99 € / 1 m2

  • Garums:59.7 cm
  • Platums:59.7 cm
  • Biezums:0.8 cm
  • Flīžu tips:Akmens
  • Flīžu mērķis:Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm
Ģipškartona plāksne Knauf GKBI (impregnuota), 260 cm x 120 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs

Ģipškartona plāksne Knauf GKBI (impregnuota), 260 cm x 120 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs

Lojalitātes cena

11,19 €

/ gab.

Parastā cena

15,38 €

/ gab.

  • Garums:260 cm
  • Platums:120 cm
  • Biezums:1.25 cm
  • Loksnes pielietojums:Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība:Jā
Eļļa WD-40, 420 ml

Eļļa WD-40, 420 ml

Lojalitātes cena

6,99 €

/ gab.

Parastā cena

9,99 €

/ gab.

  • Tilpums:420 ml
  • Virsmu tīrīšanai:Metāla, Plastmasas
Putas Soudal, 750 ml

Putas Soudal, 750 ml

Lojalitātes cena

4,89 €

/ gab.

0.75 l / 1 gab.

6,52 € / 1 l

Parastā cena

6,99 €

/ gab.

0.75 l / 1 gab.

9,32 € / 1 l

  • Tilpums:750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk):0.035
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep, 8 mm, 32 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep, 8 mm, 32 IK

Lojalitātes cena

13,30 €

/ pak.

2.22 m2 / 1 pak.

5,99 € / 1 m2

Parastā cena

24,75 €

/ pak.

2.22 m2 / 1 pak.

11,15 € / 1 m2

  • Garums:128.8 cm
  • Platums:192 mm
  • Biezums:8 mm
  • Pretestības klase:32
Krāsa Sadolin Easycare, balts krās., 10 l

Krāsa Sadolin Easycare, balts krās., 10 l

Lojalitātes cena

70,99 €

/ gab.

Parastā cena

107,99 €

/ gab.

  • Krāsas tips:Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis:Balta krās.
  • Spīdums:Matēts
  • Apdares darbiem:Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes:2 h

+ 3 varianti

Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 60 cm x 50 cm

Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 60 cm x 50 cm

Lojalitātes cena

9,99 €

/ gab.

Parastā cena

19,99 €

/ gab.

  • Garums:60 cm
  • Platums:50 cm
  • Materiāls:Poliesters
  • Gultas veids:Dziļa gulta
Sienu krāsa Vivacolor Wall 7, balts krās., 4.8 l

Sienu krāsa Vivacolor Wall 7, balts krās., 4.8 l

Lojalitātes cena

26,99 €

/ gab.

Parastā cena

43,49 €

/ gab.

  • Krāsas tips:Emulsija
  • Krāsas tonis:Balta krās.
  • Spīdums:Matēts
  • Apdares darbiem:Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes:2 h

+ 6 varianti

Gofrēta bitumena loksne Gutta GUTTAPRAL K9, brūna krās., 200 cm x 85 cm x 0.26 cm

Gofrēta bitumena loksne Gutta GUTTAPRAL K9, brūna krās., 200 cm x 85 cm x 0.26 cm

Lojalitātes cena

10,59 €

/ gab.

Parastā cena

15,99 €

/ gab.

  • Garums:200 cm
  • Platums:85 cm
  • Biezums:0.26 cm
  • Lietderīgā platība:1.4 m²
  • Viļņu skaits:9
Apakšklājs MIDAPOL STANDART EPP 3.5 10M2, 10 m x 1 m

Apakšklājs MIDAPOL STANDART EPP 3.5 10M2, 10 m x 1 m

Lojalitātes cena

39,99 €

/ gab.

10 m2 / 1 gab.

4,00 € / 1 m2

Parastā cena

77,88 €

/ gab.

10 m2 / 1 gab.

7,79 € / 1 m2

  • Garums:10 m
  • Platums:1 m
  • Paredzēts slānim:Apakšējam
  • Daudzums spolē:10 m²
Caurule āra kanalizācijai Magnaplast, 110 mm, SN4 (N), 2 m

Caurule āra kanalizācijai Magnaplast, 110 mm, SN4 (N), 2 m

Lojalitātes cena

7,99 €

/ gab.

Parastā cena

11,99 €

/ gab.

  • Diametrs:110 mm
  • Santehniskais savienojums, diametrs:110 mm – Gluds gals, 110 mm – Uzmavas gals
  • Garums:2 m
  • Caurules gredzena stingrības klase:SN4 (N)
  • Paredzētas lietošanai:Āra kanalizācijai
Krāsa Vivacolor Ceiling 3, balts krās., 9 l

Krāsa Vivacolor Ceiling 3, balts krās., 9 l

Lojalitātes cena

32,99 €

/ gab.

Parastā cena

55,79 €

/ gab.

  • Krāsas tips:Emulsija
  • Krāsas tonis:Balta krās.
  • Spīdums:Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem:Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes:1 - 2 h

+ 5 varianti

Kaķu pakaiši Höppy DA573, silikagēla, 7.6 l - iepakojums tiek izvēlēts nejauši

Kaķu pakaiši Höppy DA573, silikagēla, 7.6 l - iepakojums tiek izvēlēts nejauši

Lojalitātes cena

4,32 €

/ gab.

Parastā cena

8,89 €

/ gab.

  • Tilpums:7.6 l
  • Materiāls:Silikons
  • Kaķu kastītes tips:Kristāliskās smiltis
  • Drīkst izbērt tualetes podā:Nē
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep 5946, 8 mm, 33 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep 5946, 8 mm, 33 IK

Lojalitātes cena

20,13 €

/ pak.

2.52 m2 / 1 pak.

7,99 € / 1 m2

Parastā cena

37,27 €

/ pak.

2.52 m2 / 1 pak.

14,79 € / 1 m2

  • Garums:128.8 cm
  • Platums:245 mm
  • Biezums:8 mm
  • Pretestības klase:33
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep KS104-8199P, 10 mm, 32 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronospan Kronostep KS104-8199P, 10 mm, 32 IK

Lojalitātes cena

12,30 €

/ pak.

1.76 m2 / 1 pak.

6,99 € / 1 m2

Parastā cena

24,62 €

/ pak.

1.76 m2 / 1 pak.

13,99 € / 1 m2

  • Garums:128.5 cm
  • Platums:192 mm
  • Biezums:10 mm
  • Pretestības klase:32
Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 70 cm x 60 cm

Guļvieta mājdzīvniekiem Höppy, daudzkrāsaina, 70 cm x 60 cm

Lojalitātes cena

17,99 €

/ gab.

Parastā cena

34,99 €

/ gab.

  • Garums:70 cm
  • Platums:60 cm
  • Materiāls:Poliesters
  • Gultas veids:Dziļa gulta
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol Swiss Krono Ferrum Omega D 2019, 8 mm, 32 IK

Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronopol Swiss Krono Ferrum Omega D 2019, 8 mm, 32 IK

Lojalitātes cena

15,56 €

/ pak.

2.131 m2 / 1 pak.

7,30 € / 1 m2

Parastā cena

29,70 €

/ pak.

2.131 m2 / 1 pak.

13,94 € / 1 m2

  • Garums:138 cm
  • Platums:193 mm
  • Biezums:8 mm
  • Pretestības klase:32